فردیس، جاده ملارد، نرسیده به انبار نفت، نبش گلستان 15، پلاک 3، طبقه 4

بلاگ آواگـارد

افتتاح نمایندگی فردیس فراگستر

افتتاح نمایندگی فردیس فراگستر

دفتر نمایندگی شرکت فراگستر الکترونیک در شهرستان فردیس فعالیت خود را در محدوده این شهرستان در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به مشتریان آغاز کرد.

گروه فنی و مهندسی نـدای نگهبان (آواگـــارد) با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد فعالیت در حوضه امنیت و نظارت گردید. این مجموعه با بهره گیری از گروه های تخصصی در شاخه های متنوع خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می کنند. آواگـــارد عاملیت فروش انحصاری شرکت فراگستر پرشیا الكترونیك که نماینده انحصاری شرکت های 7 TECH و MAXRON کره جنوبی، Albatron تایوان، Optina مالزی در شهرستان فردیس می باشد. ما همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه ای شبانه روز در تلاش هستیم تا بتواند پاسخ گوی نیاز شما مشتران گرامی باشیم.

ما به دنبال بهترین ها هستیم و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می دانیم.


 763,    07  بهمن  1395 ,   بلاگ آواگـارد
حسن احدی

وبگاه: web-city.ir

حسن احدی هستم، فارغ التحصیل کارسناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه پیام نور و در زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت می کنم. فعالیت حرفه ای خودم را از سال 84 شروع کردم.

نظر دادن

درباره ما

گروه فنی و مهندسی نـدای نگهبان (آواگـــارد) با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد فعالیت در حوضه امنیت و نظارت گردید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به گروه فنی و مهندسی ندای نگهبان بوده و صاحب امتیاز دامنه و نمـاد اعتمـاد آقای حسن احدی می باشد.

مطالب ما در تویتر

اطلاعات تماس

نشانی: فردیس، جاده ملارد، نرسیده به انبار نفت، نبش گلستان ۱۵، پلاک ۳، طبقه ۴
تلفـن: ۳۶۶۶۸۳۲۶ (۲۶) ۹۸+
همراه: ۵۶۶۶۸۳۲۶ (۹۳) ۹۸+
ایمیل: info@avaguard.com

اشتراک خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه، از آخرین اخبار و جدیدترین محصولات زودتر از دیگران با خبر شوید!